Váš partner v dopravě již od roku 2005

S více než 15 lety zkušeností v oblasti mezinárodní dopravy jsme tou správnou volbou pro bezproblémové dodávky.

 • Ryze česká společnost Lendytom, spol. s r. o., byla založena již v roce 2005.
 • Nejdříve jsme se zabývali dopravou pouze dodávkovými vozy, později i solo auty a kamiony. Dnes jsme specialisté na expresní dodávkové přepravy a kamionovou přepravu.
 • Díky dokonale koordinované činnosti provádíme přepravy v režimu JUST IN TIME vnitrostátní i celoevropské (i mimo EU). Doprava s námi je rychlá, plynulá, přesná a spolehlivá. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné přepravy mezi dodavatelem, skladem, výrobou a koncovým zákazníkem. Zvládáme projektově zajistit také stěhování výroby nebo skladu. Jsme flexibilní k jakémukoli požadavku. Klademe důraz na osobní přístup ke klientovi, a proto Vám naši dispečeři budou k dispozici prakticky 24 hodin denně. Poskytneme vám také informace o průběhu přepravy a o tom, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Zakládáme si na trvalém vztahu s klientem a vzájemné důvěře. Důvěra znamenávětší otevřenost, větší otevřenost přináší více informací pro všechny, méně informačního šumu a rychlejší komunikaci bez zbytečných průtahů. Vy obchodujte a my se postaráme o dopravu.
 • Specifické požadavky – Umíme vyhovět i velmi specifickým požadavkům našich klientů na transportní a spediční služby. Od expresních přeprav pro automobilový průmysl, až po komplexní zajištění mezinárodní spedice pro Vaši firmu.
 • Mezi naši rozšiřující se klientskou základnu dnes patří klienti z následujících oblastí:
  Strojírenský průmysl
  Automobilový průmysl
  Chemický a papírenský průmysl
  Stavební průmysl
  Potravinářský průmysl
  Polygrafický průmysl
 • Šetříme přírodu – jdeme s dobou a již několik let preferujeme pouze digitální podobu všech dokumentů o přepravě. Disponujeme moderní komunikační a informační technikou.
 • Plánujeme efektivně – V rámci plánování přeprav myslíme i na životní prostředí a plánujeme vždy co nejefektivnější trasu. Naši specialisté sledují dopravní informace konkrétních tras a v případě dopravních potíží efektivně navádí řidiče na co nejoptimálnější trasu.

These People Make It Happen

Our team is dedicated to help you with any delivery you might have here are some of out lovely people

Andrea Facková

CEO

Tomáš Facek

Coo

Zuzana Hladká

HEAD OF DELIVERIES

Richard Facek

Administrator

We Love Our Clients

0
Doručených zásilek
0
Spokojených zákazníků
0
Online objednávek